II Puchar Żubrów- Krzeszowice 30.03.2019 r.
Srebrny medal wywalczył Oliwier Machnik ???
W minioną sobotę odbył się drugi turniej z cyklu Pucharu Żubrów. W turnieju tym udział wzięła piątka naszych reprezentantów. ??? W szpadzie chłopców najlepiej powalczył Oliwier Machnik, który dopiero w walce finałowej wynikiem 6/12 musiał uznać wyższość swojego przeciwnika- reprezentanta PKS Milenium Skawina Jana Skalskiego. Tym samym Oliwier turniej zakończył na drugim miejscu podium!!! ??? Grzegorz Adamczyk, który walczył w młodszej kategorii wiekowej niż Oliwier, uplasował się na 20 lokacie. W szpadzie dziewcząt w finałowej ósemce miejsce 6 wywalczyła Kamila Danek ??? W tej samej kategorii wiekowej miejsce 14 zajęła Konstancja Koleszyńska, zaś Zuzanna Kruczek w klasyfikacji końcowej uplasowała się na 23 miejscu. Oliwierowi serdecznie gratulujemy!!! I oczywiście wszystkim naszym zawodnikom życzymy kolejnych sukcesów!!! ?????