W dniu wczorajszym, w naszym klubie jak co roku zakończyliśmy kolejny sezon startowy. 💪🏻🤺💪🏻Podczas tego spotkania Prezes dokonał podsumowania startów oraz zajęć, a także w kilku kategoriach wręczono statuetki i dyplomy. Przede wszystkim w mijającym sezonie nasz zawodnik Karol Budek wywalczył srebrny medal na Mistrzostwach Polski Młodzieżowców❤️, jest to pierwszy medal mistrzowski od trzech lat. Za ten wynik zarówno Karol jak i trener Zbigniew Ryczek otrzymali szczególne wyróżnienie😍🤺😍. W kategorii „Finałowa Ósemka” wyróżnienia otrzymali m.in. Łucja i Kamila Danek, Krzysztof Domowicz, Oliwier Machnik, Stanisław Durlik…,a także nasi Amatorzy- m. in. Małgorzata Niedziołek, Leszek Przybyłka, Igor Jasielczuk, Mirosław Grzywacz, Karol Sabatowski… 💪🏻🤺💪🏻W cyklu turniejów klubowych, zwycięzcą w sezonie 2018/2019 został Jakub Pazera. W tym roku pojawiła się nowa kategoria pod nazwą „Żółtodziób Roku”🤪🤺🤪, a został nim Ignacy Domagała. Najlepszą frekwencję na zajęciach uzyskała Kamila Danek. Szczególne podziękowania jak co roku kierujemy do naszych Przyjaciół Klubu❤️😘❤️- jeszcze raz dziękujemy firmom Lamafer, Recon oraz Profil, a także Kancelarii Adwokackiej Proniewski Przybyłka i Panu Bogusławowi Wojtas.💪🏻💪🏻💪🏻 Nie obyło się też bez wzruszeń, podczas tegorocznego zakończenia sezonu podziękowania złożono p. Monice😘🤺😘, która zmienia pracę (Co nie oznacza wcale, że zmienia lub zostawia klub 😉). Podczas wczorajszego wydarzenia brzuszki napełnialiśmy pyszną kiełbaską z grilla, sałatkami i słodkimi smakołykami przygotowanymi przez naszych członków klubu😋😋😋. A po części oficjalnej dla chętnych odbył się mini turniej, w którym wygraną była własnej produkcji nalewka śliwkowa Pana Mirka. Zwycięzcą został Kamil Wrona. Walki były ciężkie i pełne emocji- bo nie tylko z przeciwnikami ale też z temperaturą 🤣🤣🤣🤺. Podsumowując wczorajsze Zakończenie Sezonu- było dużo uśmiechu, radości, zabawy i pozytywnej energii!!! ❤️🤺❤️

Zakończenie Sezonu 2018/2019