Szermierczy sezon startowy trwa od września do czerwca. W tym czasie prowadzone są zapisy do klubu.

(W sprawie zapisów do sekcji KENDO prosimy o bezpośredni kontakt z tą sekcją)

Do sekcji sportowej przyjmujemy dzieci od 7 roku życia, dorosłych zapraszamy do sekcji rekreacyjnej. By rozpocząć treningi nie jest wymagany własny sprzęt szermierczy, w miarę możliwości udostępniamy go z zasobów klubowych. Zachęcamy do odwiedzenia Klubu, sprawdzenia swojego talentu i predyspozycji do uprawiania tego wyjątkowego sportu.

Zapisy prowadzi sekretariat klubu, przy ul. B. Czerwieńskiego 16, czynny od poniedziałku do czwartku w godz. 16:00 – 20:00. Składki członkowskie są płatne całorocznie tzn. że obejmują również miesiące wakacyjne, są stałe i niezależne od ilości treningów w miesiącu. Składki należy opłacać najpóźniej do 10 dnia każdego miesiąca. Przy zapisie do klubu, dodatkowo jest jednorazowa opłata wpisowa w wysokości 80,00 zł.

Składka członkowska

  • 120,00 zł miesięcznie dla członków korzystających ze sprzętu klubowego
  • 100,00 zł miesięcznie dla zawodników posiadających własny, kompletny sprzęt szermierczy
  • roczna składka wpłacana do końca lutego 2019 r. wynosi 1200,00 zł

Pierwsze zajęcia

Pierwsze zajęcia w klubie są darmowe i niezobowiązujące. Na zajęcia należy przynieść strój sportowy tj. długie spodnie dresowe, koszulkę z krótkim rękawkiem, wygodne obuwie sportowe typu adidas. Ponadto warto wziąć ze sobą butelkę wody mineralnej.