W dniu dzisiejszym zakończyły się trwające od wczoraj VI Potyczki pod Dzwonem Zygmunta- turniej dla Amatorów. Wczoraj, w zmaganiach indywidualnych udział wzięło 25 zawodników, w tym sześciu naszych reprezentantów.
W finałowej ósemce zrobiło się niebiesko… ???
Zwycięzcą po raz drugi z rzędu tego turnieju został Karol Sabatowski (po raz trzeci z rzędu zwycięża zawodnik z KKS!!!?), który w walce finałowej pokonał reprezentanta organizatorów- Pawła Dobrowolskiego 10/5. Tuż za podium na miejscach 5, 6, 7 uplasowali się kolejno: Mirosław Grzywacz, Igor Jasielczuk oraz Bogdan Wojtas. Do finałowej ósemki nie udało się awansować jedynie Vladymirowi Tykhyi oraz Leszkowi Przybyłce, którzy zajęli miejsca 9 oraz 11. ???
Dzisiaj odbył się turniej drużynowy. W naszych barwach wystartowały dwie drużyny- KKS I: Mirosław Grzywacz, Igor Jasielczuk, Leszek Przybyłka oraz KKS II: Bogdan Wojtas, Karol Sabatowski, Vladymir Tykhyi. W turnieju wystartowało łącznie osiem drużyn lecz finał był jeden… KKS I z KKS II ?????
Pojedynek był zażarty, a o zwycięstwie drużyny KKS I zadecydowało zaledwie jedno trafienie zadane w priorytecie. Wszystkim naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy tak pięknych wyników!! ??Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy i oczywiście życzymy dalszej wytrwałości!!! ?